Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besjan Gashi - Ne Pushime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Pushime".
3. Video është e këngës "Ne Pushime", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Besjan Gashi - Ne Pushime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/08/2007

2007-08-04T21:53:57+01:00Sot u nise ne pushime, ndoshta kalon mirë.
U largove pa te puthur dhe pa lamtumir.
Lirisht shko, se tjeter kush atje te pret,
krejt e din se asnjë her nuk mbetesh vetë.

Sot u paska shkru me u nda me ty me u nda me ty.
Tash e 100 vjet s'du me t'pa me sy sdu me 't'pa me sy.
Sot u paska shkru dy fjal me ti than dy fjal me ti than.
Gjynahet e tu, deti nuk ti lanë deti nuk ti lanë.

Ska njeri qe sbën gabime, kja eshtë e vertet.
Por tradhtia nuk te falet asnjë herë ne jetë.
Lirsiht shko se tjeter kush atje te pret,
krejt e din se asnjë herë nuk mbetesh vetë.

Sot u paska shkru me u nda me ty me u nda me ty.
Tash e 100 vjet sdu me t'pa me sy s'du me t'pa me sy.
Sot u paska shkru dy fjal me ti than dy fjal me ti than.
Gjynahet e tu deti nuk ti lanë deti nuk ti lanë.

Sot u paska shkru me u nda me ty me u nda me ty.
Tash e 100 vjet sdu me t'pa me sy s'du me t'pa me sy.
Sot u paska shkru dy fjal me ti than dy fjal me ti than.
Gjynahet e tu deti nuk ti lanë deti nuk ti lanë.


Ky tekst u dërgua nga Lina
Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë