Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besjan Gashi - Ne Zemren Tende
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Zemren Tende".
3. Video është e këngës "Ne Zemren Tende", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Besjan Gashi - Ne Zemren Tende Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/10/2013

2013-10-11T09:03:29+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Zemren Tende" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Markel Goga. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne zemren tende akoma jam
Ne shpirtin tende aty me mbaj
Se vertet e doja e doja
Dashurine e asaj
Se vertet e doja e doja
Por s'kisha faj
Nje dite erdhi ajo te me mashrroj
Dikush erdhi te na shkaterroj
Por se di ne dashuri kush fitoj
Dikush erdhi tha me shkaterroj
Dikush erdhi tha me lendoj
Dhe aty nis te mendoj
Se vetem fjal ti me ke then (2×)
Ne zemren tende akima jam
Ne shpirtim tende aty me mbaj
Se vertet e doja e doja
Dashurine e asaj.
Se vertet e doja e doja
Por s'kisha faj
Jo skisha faj jo skisha faj
Sot bashke te jetonim te ndare.
Se veten fjal ti me ke then (2×)Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë