Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi - Pa Ty Vuaj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E vështirë është të duash dikë si unë
Vetëm ajo, ajo di ta baje
Do ti shkruaj unë të fundit fjalë
Shpirtin tia falë unë ndjenjës se parë
Nëse më mendon sot do vij
Ah sikur të më duash ti përsëri

Me mëso ti, si të dua
Me trego ti, sot më thua
Nga të dashur në dy të huaj ne
Sot nuk dua të vuaj (x2)

Do ti shkruaj unë të fundit fjalë
Shpirtin tia falë unë ndjenjës se parë
Nëse më mendon sot do vij
Ah sikur të më duash ti përsëri

Me mëso ti, si të dua
Me trego ti, sot më thua
Nga të dashur në dy të huaj ne
Sot nuk dua të vuaj (x2)Publikimi: 27/02/2016Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente mbi këtë këngëBesjan Gashi - Pa Ty Vuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Vuaj".
3. Video është e këngës "Pa Ty Vuaj", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.