Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besiana Veselaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Besiana Veselaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 25 Dhjetor 2012, Besiana Veselaj publikon videoklipin "Fustani I Bardhe". Në vitin 2015, Besiana Veselaj publikon albumin "Ngjitet Kana"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareNgjitet Kana (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Qershore Tafallari

Kumrije Biba

Lumturije Berisha

Liridona Qarri

Shqiponja Muhaxheri

Dona Janova

Luljeta Shala

Ylmize Tafallari

Lule Bajra

Adelina Pireva


Tags: Besiana Veselaj, Besjana Veselaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet