TEKSTESHQIP

Besiana Veselaj
Edhe Kur Ta Zhdrypim Nusen Prej Kerri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe Kur Ta Zhdrypim Nusen Prej Kerri" kënduar nga Besiana Veselaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.