A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besmir Hoxhaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besmir Hoxhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 6 Maj 2013, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Ilaqi". Më datë 8 Gusht 2014, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Dy Zemra". Më datë 18 Maj 2015, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Lamtumire Shtator I Heshtur". Në vitin 2017, Besmir Hoxhaj publikon albumin "Filloi Dasma". Më datë 21 Nëntor 2018, Besmir Hoxhaj publikon videoklipin "Pasha Zotin Keq"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alban Luzha

Bekim Dehari

Uran Dervishi

Nura

Celi Uka

Nusran Fera

Arjan Effecti

Verim Zendeli

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Ardi (Ardian Hasaj)


Tags: Besmir Hoxhaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019