Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besmir Metani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Besmir Metani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2002, Besmir Metani merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Prill 2005, Djemt E Malsis marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Gjakun Ta Fal", në bashkëpunim me Besmir Metani. Në Shtator 2005, Besmir Metani merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2005 me këngën "Me Beso". Në Nëntor 2005, Besmir Metani merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Engjell A Djall". Në Prill 2006, Besmir Metani & Rozana Radi merr pjesë në Top Fest 3 me këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Krasniqi

Loni Gashi

Papush Sadiku

Besnik Peqani

Denny

Verim Zendeli

Egland

Anxhelo Miho

Xhustino Hasani

Defrim Deda

Tags: Besmir Metani, Besmiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet