Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besmir Metani - Parajsa Pa Drite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

TE DOJA VERTET TY BABY
VEC TY ASNJE TJETER.
DIKUR ISHIM YJE NE QIELL SOT NDRICON DIKU TJETER .

CDO DITE SIDE BY SUDE FEELING LOVE WITH HTE BEAT,
NUK ISHTE DASHURI POR PARAJSA PA DRITE!

I DON'T WANNA LOSE YOUR LOVE
I JUSTY WANT TO FORGIVE ME,
CDO CAST QE TY STE KAM PRANE
NDIHEM SHUME VETEM BABY!

I DON'T WANNA LOSE YOUR LOVE PLEASE COME BACK TO ME
DHE GJEJE SERISH PARAJSEN PARAJSEN QE LE TI

TXT FLORIAN BINAJ
MUZ/ORK BEHAR STRUMI
Besmir Metani
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5


Besmir Metani - Parajsa Pa Drite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parajsa Pa Drite".
3. Video është e këngës "Parajsa Pa Drite", por nuk këndohet nga Besmir Metani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besmir Metani:


Komente 0