Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besmir Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Besmir Spahiu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Eshte nje nga kengetaret me te rinj kosovarë.Ai vjen nga Rahoveci dhe merret me muzikë me më shumë se 4 vite....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Malvin Terziu

Mc'boss

Philipsx Tell'em

P-Don

Dalle

Fis'ko

Tossi G

T-One

The-Big

Naixx


Tags: Besmir Spahiu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet