Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Ajdini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besnik Ajdini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 6 Qershor 2021, Besnik Ajdini publikon videoklipin "Kam Hasë Në Dashni". Më datë 9 Qershor 2021, Besnik Ajdini publikon videoklipin "O Gurbet". Më datë 21 Mars 2022, Besnik Ajdini publikon videoklipin "Unaza Ne Dore". Më datë 12 Prill 2022, Besnik Ajdini publikon videoklipin "Valla Valla". Më datë 14 Qershor 2022, Besnik Ajdini publikon videoklipin "A Moj Dashni". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Armend Mustafa, ndërsa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Besnik Ajdini

Komente 0