Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Besnik Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 16 Gusht 2012, Besnik Berisha publikon videoklipin "Hot Girl". Më datë 22 Shkurt 2013, Besnik Berisha publikon videoklipin "Sonte N'club". Në Maj 2013, Besnik Berisha merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Ti Nuk E Din". Më datë 8 Shtator 2013, Besnik Berisha publikon videoklipin "Vec Ty Te Du", në bashkëpunim me Marseli. Videoklipi u prodhua nga Vissound Media. Më datë 9 Mars 2017, Besnik Berisha publikon videoklipin "Viol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nuredin Fetahu

Kemajl Bega (Kema)

Lulzim Ramushi

Fidan Prelezi

Arif Aliu

Sami Pacolli

Kadri Rogaqi

Emin Aliu

Xhelal Xheladini

Nysret Hyseni

Tags: Besnik Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet