TEKSTESHQIP

Besnik Berisha
Sonte N'club
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte N'club" kënduar nga Besnik Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 22 Shkurt 2013, Besnik Berisha publikon videoklipin "Sonte N'club".