TEKSTESHQIP

Besnik Berisha
Violinë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Violinë" kënduar nga Besnik Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 9 Mars 2017, Besnik Berisha publikon videoklipin "Violinë".