Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Gjakova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Skivjan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Besnik Gjakova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Ai ka lindur ne fshatin Skivjan ne Komunen e Gjakoves, por jeton prej moshesh 3-vjeqare ne Gjermani. Filloi Karijeren e muzikes prej moshesh 8-vjeçare bashke me vellin e tij Bekim Gajkoven. Realizoi disa kenge dhe disa videoklipe. Më datë 15 Maj 2015, Besnik Gjakova publikon videoklipin "Zot Bema Hallall". Më datë 22 Shkurt 2017, Besnik Gjakova publikon videoklipin "Mos T'kisha Njoft". Më datë 22 Qershor 2018, Besnik Gjakova publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentDasma (2019)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Labinot Beqiri

Ardian Limanmera

Drilon Berisha

Leotrim Gashi

Arbnor Berisha

Butrint Rashiti

Argeton Dervishi

Ylber Aliu

Nehat Istrefi

Deba

Tags: Besnik Gjakova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet