Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Besnik Jaha është një shkrimtar. Shkollimin e nisi në Stagovë, një fshat kaçanikas. Në vitin 2001 familja e tij u shpërngul në Ferizaj, ku mbaroi me sukses të shkëlqyer filloren në shkollën “Ahmet Hoxha”. Shkollimin e mesëm e mbaroi në Medresenë e Mesme “Alauddin” në Prishtinë. Ka mbaruar studimet në Universitetin e Prishtinës, në Fakultetin e Filologjisë, dega Letërsi Shqipe, dhe menjëherë ka vazhduar edhe studimet master, të cilat i përfundoi në afat të rregullt. Me krijimt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Gajur Pajaziti

Dionis Xhafa

Kreshnik Ibrahimi

Albi Lushi

Josif Gegprifti

Kasam Shaqirvela

Hasan Qyqalla

Orhan Dauti

Imarton Osmani

Endri Nazarko


Tags: Besnik Jaha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet