TEKSTESHQIP

Besnik Lilaj, Soni Alidemit, Astrit Tirona & Xhepi Vogel
Aleandro Ti Je Mbret
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aleandro Ti Je Mbret" kënduar nga Besnik Lilaj, Soni Alidemit, Astrit Tirona & Xhepi Vogel.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.