Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soni Alidemit

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Soni Alidemit është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 29 Tetor 2014, Soni Alidemit publikon videoklipin "Embelsire Je Per Mu". Më datë 1 Gusht 2018, Soni Alidemit publikon videoklipin "Dashnin Genjeve", në bashkëpunim me Besnik Lilaj & Genci Lika. Më datë 27 Shtator 2018, Soni Alidemit publikon videoklipin "Dashurin E Desha". Më datë 10 Dhjetor 2018, Soni Alidemit & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Ndryshe Jemi Ne". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naldi (Ronaldo Shtylla)

Fransua Sula

Mandi

Florian Shtambari

Andi Shkoza

Ilir Tironsi

Imbro Manaj

Landi Roko

Fidan Hajrizi

Miri Kamzes

Tags: Soni Alidemit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet