A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Besnik Shateli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Besnik Shateli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2002, Besnik Shateli publikon albumin "Nje Dite Maji". Në vitin 2007, Besnik Shateli publikon albumin "Hitet". Më datë 7 Maj 2011, Besnik Shateli publikon videoklipin "Dashni E Vjeter". Më datë 9 Tetor 2011, Besnik Shateli & Adelina Dodaj publikojnë videoklipin "Venali Jam Me Tapi". Më datë 19 Shkurt 2016, Besnik Shateli publikon videoklipin "Qefi Ta Ka". Më datë 26 Prill 2017, Besnik Shateli & Zaim Hasrama publikojnë vide...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bekim Kastrati

Bajram Asllani

Shkelzen Shpenadija

Xhevair Akulli

Markelian Kapedani

Gjovani Gjonaj

Fahrush Azemi

Enigma

Arjan Korkaj

Evans Rama


Tags: Besnik Shateli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019