Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Shateli & Zaim Hasrama - Kolazh 2017  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Zaim Hasrama

26/04/2017

2017-04-26T11:20:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh 2017" kënduar nga Besnik Shateli & Zaim Hasrama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besnik Shateli & Zaim Hasrama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nertila Selmanaj & Sali Malaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nëm njër ujë se plasaaaa 2x
Thëllëze e beratit

Skam me se te jape te japë
Pëllumbi tomo tomorit 2x

O me dorën te moj tende
Thellez’ e bera beratit 2x

Dora mu ndodh ze o zene
Pellumbi tomo tomorit 2x

O me se ke ze o zene
Thellez e bera beratit 2x

Me unazen
vë o vënë
Pellumbi tomo tomorit 2x

Po te kisha gushen tende
Dija moj si ta mbaja 2x

Gusha prej meje
Gjerdani prej teje
O une e mjera sec u treta
Sec ngela pas teje 2x

Po te kisha dorën tende
Dija moj si ta mbaja 2x

Dora prej meje
Unaza prej teje
O une e mjera sec u treta
Sec ngela pas teje 2x

Po te kisha trupin tende
Dija moj si ta mbaja 2x

Trupi prej meje
Fustani prej teje
O une e mjera sec u treta
Sec ngela pas teje 2x

Vish fustanin me toka
Hajde dhe moj fierakeja 2x
Kush ta bleu dhe kush ta dha
Hajde dhe moj fierakeja 2x

Ai djali qe ma ka
Hajde dhe moj fierake ja 2x
Qe ma morì me sevda
Hajde dhe moj fierakeja 2xMë Shumë Këngë Nga Besnik Shateli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet