Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Besnik Sinani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Besnik Sinani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2018, Besnik Sinani publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrem Gjakova

Luan Qallaku

Faton Thaqi

Xhavit Lezi

Jeton Murati

Shkelzen Masholli

Besi Avdo

Hajdar Gashi

Mejdi Tafaj

Granit Shala

Tags: Besnik Sinani, Niku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet