Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnik Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Krushe E Madhe 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Besnik Zeqiri është një këngëtar i njohur. Në vitin 2010, Besnik Zeqiri publikon albumin "Pse Ashtu, Pse Kështu?"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentPse Ashtu, Pse Kështu? (2010)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Abazi

Hysen Smajli

Driton Sopa

Ergin Brahimi

Astrit Bejta

Kosovar Alija

Nani-Style

Afrim Uka

Samir Aliu

Shkelqim Kosova

Tags: Besnik Zeqiri, Besi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet