Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnike Berdynaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Besnike Berdynaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 3 Gusht 2015, Besnike Berdynaj publikon videoklipin "Kthehet Diaspora". Më datë 28 Shtator 2015, Besnike Berdynaj publikon videoklipin "Nuk Jam Pishman". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Mithat Sadiku. Me këtë këngë, Besnike Berdynaj merr pjesë në Shkodra Fest 2 në vitin 2016. Më datë 3 Qershor 2017, Besnike Berdynaj publikon videoklipin "Kallzo Veten"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mirsada Krasniqi

Vlora Dugolli

Jehona Berisha

Agnesa Breçani

Hajrie Abazi

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Dorina

Jela

Ajlin Petrela

Tags: Besnike Berdynaj, Besnike Byrdylaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet