Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besnike Berdynaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Besnike Berdynaj është këngëtare. Më datë 3 Gusht 2015, Besnike Berdynaj publikon videoklipin "Kthehet Diaspora".

Më datë 28 Shtator 2015, Besnike Berdynaj publikon videoklipin "Nuk Jam Pishman". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, teksti u shkrua nga Mithat Sadiku. Me këtë këngë, Besnike Berdynaj merr pjesë në Shkodra Fest 2 në vitin 2016.

Më datë 3 Qershor 2017, Besnike Berdynaj publikon videoklipin "Kallzo Veten".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet