Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besnikët

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Besnikët është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Bass Guitar – Afrim Macula Clarinet – Naim Zeqiri Drums – Rexhep Bytyqi Guitar – Fatmir Osmani Harmonica – Fuat Hamiti Vocals – Sinan Vllasaliu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Afrim Macula

Ish-Anëtar i grupit

Sinan Vllasaliu

Komente

Asnjë KomentPlaget E Lirise (1997)

★★☆☆☆

Këngë Dasmash (1988)

☆☆☆☆☆

Sinani Vllasaliu & Besnikët

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Besnikët, Besniket

Komente 0