Audio

Bess (Familia Ideale) - Keta Nuk Jan (Ata Qe Than)  (Feat. Ony)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2013

2013-11-28T08:54:57

Featuring

OnyKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keta Nuk Jan (Ata Qe Than)" kënduar nga Bess (Familia Ideale).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bess (Familia Ideale) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bess (Familia Ideale):