Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Bess (Familia Ideale)

Nuk ka akoma asnjë votë

Bess (Familia Ideale) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Familia Ideale

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

J.B.

Dora

Underground Mc

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

The Rose

Floriant Salihu (Flow)

Tags: Bess, Familia Ideale


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet