Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bessi - Sex, Drogs & Alcohol (Feat. Mc-g & Lito)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


TEKSSTI
VERS 1(BESSI)
Shpesh here jam ne dhomen time dhe shoh se/
Kam nje atmosfere fantastike qe askush se njeh/
Tavolina plot me pije une nderkohe jam hi/
Situata merr shije kur naten me dike ndaj/
Kam dike qe ti e njeh dike qe ne rruge e sheh/
Dike qe per te sfle dike qe prishesh me te/
Sot ajo po dridhet per mu fix ashtu sic du/
Hiq kapelen hiqi rrobat ne menyren ma te smute/Se/
Mi ke fiksu syte nga trupi jam i gjithi spat/
Emocionalisht po me mbyt doren kur ma zgjat/
Me ofron te te prek flaken qe ke ndez te ndjej/
Te prek dicka te fshehte qe eshte per mu jo per gej/eeejjj/
I hedh durte mrapa sytjenat ti hedh tej/
Zbrez ma poshte ti prek tangat dicka te omel te gjej/
Alkol siper trupit (mami)
Vazhdoj permas alkolit se alkolin se coj dom/

REF x2
Do te rrime deri ne mengjes/Zgjut bashke sonte ne/
Do te coj larte/Endrat me dor te preksh/
Je e imja prit gjithshka te ndodh/
Cuz we god sex drogs and alcohol/

Vers 2(MC-G)
T'jap 1 ngritje morali kur na ndodhena pran/
Une jam qaj djali qe shoqet ty ta shan/
Shoqen ty t'than se NUK bo per ty ai/
Hapen sysh prishen ftyrkur shohin prap me mc-g/
French kis plot pasion krejt boten e sfidojna/
Dalim shopping bojm harxhojm miliona/
Ndjekim moden ti me ngusht un me t'gjona/
Te afroj afer veti smile per showbiz/POZOJNA
Djali keq me vajzen e mir dalin xhiro/
Sillen rrugve pa pushim clubve dhe duke pire /
Fillon kartilizatori pun vehen krejt hormonet/
Sma mo veni luj prej veni t'kap prej beli mesi t'cohet (n'shpi)
Gjith rremuj direkt fillon nxeti/
Strip for me shoorty qit trupin qe ke ti/
Du me i hy nga posht lart para se tboj gol/
BEssi CUZ WE GOD ya S D & A....

VERS 3(LITO)
Kenaqesi vertet kur perputhen dy shpirtra/
Njona rrin drejt tjetra varet neper lidhsa/
Shtohet emocioni nga ty kur fillohet puna/
Mos ki frik sjam nga ai cuni qe mrritet huna/
Kam relaxin tim ti edin ket gjo/
Mos bo t'veshtiren se nuk tshko hajde hiqi ato/
Rrobat shtriu ne krevat ta bojm at gjo/
Thjesht ledhatim si ti si un do te kemi ne cdo koh/
Se menyrat i dim permenc propozimet nuk i njoh/
Skam ca t'them per to kur trupi jot shijen po mtregoh/
Osht normale si emri litos ske per me gjet moh/
Momente t'pa harrushme lady ti me mu i bo/
Hajt marojme punen shpejt se te erdhi ora per shpi/
Smunesh me nejt ma me mu se shkrun romanin dashuri/
Ndryshe nga ti une mendoj te mbetemi
vec shok e shoqe lady/SHOK E SHOQE LADY/

REF x4
Do te rrime deri ne mengjes/Zgjut bashke sonte ne/
Do te coj larte/Endrat me dor te preksh/
Je e imja prit gjithshka te ndodh/
Cuz we god sex drogs and alcohol


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1Bessi
Featuring: Mc-G
Publikimi: 07/11/2011


Bessi - Sex, Drogs & Alcohol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sex, Drogs & Alcohol".
3. Video është e këngës "Sex, Drogs & Alcohol", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bessi:


Komente 0