Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bessi - Du Tju Shoh (Feat. Gucci)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF*4
Du tju shoh sot krejt durt nalt/
Ulerimat le te cajne cdo sall/
Ndize venin deri ne mesnat/
Rrehi shuplakat per ne/

Vers 1 (BESSI)
Dridhe sille paf pass/
Kape thithe sa te bjer kres/
Zjarrin permes errsines nez/
Se scarface po tbine fest/
Malsi e madhe na ngjo/
Shqipni e mesme na prek/
Jugu le tbohet gati/
Krejt barin ca ka me djeg/
Se dashni te madhe zemra ka/
Krejt shqiptar bashk me i pa/
Nen nje sofer pa bela/
Kosove shqipni kufi mo ska/
Bashke sa jet ka met/
Bashke sa tkete planet/
Bashke dhe ne harte me ty/
Bashke BAC U KRY/
Je okej tunde mesin je me bessin/
Ajo poshte mesit le te presi/
Kalojme naten diku nga mengjesi/
Premtoj ajo per bessin do vdesi/
Krejt ti heki ca ke vesh tle cullak/
Tbukur tka bo mami hajde tpreki pak/
Ruhu manaferr se me mu derdh gjak/
Jam benzine ti mnez une t'qes flak/

REF*4
Du tju shoh sot krejt durt nalt/
Ulerimat le te cajne cdo sall/
Ndize venin deri ne mesnat/
Rrehi shuplakat per ne/

Vers 2 (GUCCI)
Duret krejt nalt ashtu sic tha bessi/
Vazhdo tunen trupin se gucci e ndezi/
Stilin e kam crazy/ do ta djeg gjith naten/
Gjersa tvi mengjesi/nona dhe baba te mos presi/
Per ty jam oksigjen/ ngule ne mes se me pelqen/
Si nje yll qe shkelqen per ty e boj gjith skene/
Per ty jam xhentelman me levizje po me pelqen/
Po e shoh qe po shperthen nga ky ritem qe po ndjen/
Hajde luje luje luje me shume ti/
Ashtu si me magji ti me hipnotizon/
Shume pesh po me con cdo qelize ma ngacmon/
Kur ti trupin ma afron a e kupton sa me tensionon/
Trupin e gjate si selvi belin e holle mrekulli/
Hajde ndize mdize ndize ndize me shume ti/
My lady's po ndjehem shume hi/
Veten dot nuk e mbaj/ po me con ne cdo skaj/
Per ate zot buzen ta haj/

REF*4
Du tju shoh sot krejt durt nalt/
Ulerimat le te cajne cdo sall/
Ndize venin deri ne mesnat/
Rrehi shuplakat per ne/


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1Bessi
Publikimi: 07/11/2011


Bessi - Du Tju Shoh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Tju Shoh".
3. Video është e këngës "Du Tju Shoh", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bessi:


Komente 0