Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bessi - Clap Clap (Feat. Mc-g)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'am gonna say it/ one time loud and clearly/
this is another sound from scarface production/

Ref
Clap Club Club your hands/
Shake your ass bitchez do that thang/

S*1(BESSI)
I kam syte hapt pernat deri ne mengjes ne clab jam prap/
Shum vap v v v vap...Whats Up/
Krejt jane ne kembe krejt jane flake/
Mer mision ky shk*rdhat krejt njerzin me hallakat/qe/
Jashte kontrollit nen efektin e mallit ne/
Lekundje tensioni nga mrene po vloni se/
Furi cikloni po ngjoni provoni ket ndjesi/
Po vje kampioni coni shkarkoni energji/
Clap Clap Clap Lady hajde me mu/
Ca smun e bon me kon ti mun e bon me mu/
Mos thuj sdu se sbon mos thuj se spranoj kerkon/
Nuk shkon nuk bon ky eshte tipi qe vishet ma gjone/
Clas makina gaz dras/ volumi plas bass/
Cunat krejt permas me thas drass passs ahaaa/
Mjep cakmak du me pi pak fakti eshte fakt/
Sakte eshte e omel per merak kshuqe me thuj/
Ca nuk gjen qe svlen tek mu/
Ca ndryshimi duhet mthuj me pru/
Ti ndryshoj te gjitha gjonat po spranon fati/
Lej llafet bon sbon zemer bonu gati/

Ref
Clap Club Club your hands/
Shake your ass bitchez do that thang/

S*2(MC-G)
Kam stil dhe vi ma shpejt/ vi ma shpejt per me i kall krejt/
Vi ma shpejt nuk jam tu trrejt/ vi ma shpejt se smuj me nejt/
Vi ma shpejt une vi tek ti/ vi tek ti une jam tu ardhe/
Vi ma shpetj se smun m'nal vi si princi ne kal te bardhe/
Vishesh ti me dal me mu/ N'club me mu do me kalu/
Ti se din sa jam tranu Bad Boy ska me mu/
T'mar perdore hyp ne makine ti shet men me MC-G/
On the left e on the right tgjith na e hedhin nga nje shikim/
Kaloj cakun t'hek marakun kur une ta shtrij llapen/
Kam kesh pa pun pa pun mthuj se ta paguj naten/
Mthuj ka don me shku mthuj ka do shkojna/
Po dona me fillu na me i lujt qato lojna/
E dojna po se bojna e bojna po se dojna/
Money money money posedojna/
Gangsta neper zona nga mirdita nga tirona/
Thone ska si une se si une sbo mo nona/

Ref
Clap Club Club your hands/
Shake your ass bitchez do that thang/


Ky tekst u dërgua nga  DeNo1Bessi
Featuring: Mc-G
Publikimi: 15/06/2013


Bessi - Clap Clap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Clap Clap".
3. Video është e këngës "Clap Clap", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bessi:


Komente 0