Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bessi - Rap Talk (Feat. Cipe, Dc, Vet On & Master D)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Bessi

Im feelin' myself like a fucking a will.i.am
Repera fakera trakit still i kill them
Industry records thirrna bisha n'beata
Kush na sulmon Neve dije ja u kthejm mbrapsht thikat
NA nuk perdorim weedin ,dhe Pse seni duket high
Si n'Gostivar si n'Tiran ndihem njejt sikur n'mahall
Pak si rond Ju vjen se juve tash Ju doli boja
E cka po ta thom ty , ta kallxon shpejt koha.
Jeni repera dembela reepin se bon ma tmir veshja
Na aftsi plot kena , sna nalet dora tu shkru reeshta
Kom shoket permrapa , mkan kujdes ku un shkeli hapat ..
Kur na shfaqena nrep tjeret ja mbathin me tshtatat
Tjeret folin me mburrje , ne folim Ca shohim
Po dukena shum fresh sna vyn edhe tna njohin

Master D (reff X2)

Ka t'kthejsh kryt krej fakeraaa, fakeraaa
Industry Records real rapperaa rapperaa

Cipe

Shprehi Ndjenja kshuqe ti thirrem artist (aaa)
jo nuk nali , Se Me rradh Shkojn Senet N'list (aaa)
Pak qe Fola , ty pot t'lind Ndjenja Habis!
Ti Squhesh Bad Boy Vec se Din me Bo Me Gisht (Bitch)
Thirrem Cipe , Nbeat-a krijoj vargje epike
Pa ndjenja Frike , Master Lirike , Knej Ka un Ska Koh Krize.
Jena Shqipe + nga Mrapa kem shum Shqipe
Na per Njoni Tjetrin , i kena rronjt teper Besnike , Dije
Pak Qe Mnjohen , Direkt Mi Msun Aftsit qe I maj
Slujm Me beef , Po me bo mja nis Shok Hallin ta Qajn
Ka Plot tjer Me Vepra 0 , Me Goj n'rrena T'lajn
Repin ta mora prej durve ,ti ndac Thirrem Hajn
Still Workin Non Stop , all day , late night
Tsjelli prova Se Jom Real , vec Kaloma Ndor 1 Mic
Po ngjoj Plot Veta Soft , qe po thojn e bojna Hard
Dove Ju plasa zemren se I nala qe me start !
Mirpres dhe Kritikat , se Un boll Prej tyne Msoj
Ti merr Shembull nga un po dije Vesht un Nuk I shpoj
Jom kon sick jom ala sick, boj pushim vi nmuzik boj hit
Haterat mu po mkthehen n'miq , si dhipa ngjiten on my dick ..
Fuck off bitch u fuckin snich , hap rrugen , ksaj i thon ekip..
Ja bone mir ja mos boj Hic, Ka tjer qe per ket pun jon rrit

Master D (reff X2)

Ka t'kthejsh kryt krej fakeraaa, fakeraaa
Industry Records real rapperaa rapperaa

DC

Kush po don mu shty me kon
Kush ahh ti qka po don
Hiq nuk po ta don shoki vec pare po harxhon
Me flow sje kerkah po hupesh naper beat
Un jom ka e boj per qef hommie skom nevoj per hit
Do folin per money,ju jeni fake repera
Beatin e ki shum swagg a veshjen si pederat
Ku jeni ju hatera shum shpejt ju mori era
Mos u prek me kliken tem se shkatroet kariera
Kusha follow insta bitchi po lyp gram
Superman edhe do syza jeta tboet panoram
Sa her na po vina krejt bohet hallakam
Ky so diss o man kuj ti djege le ta man
Ti sje king homo me 2 fjal t'heki pi karit
Skeni sen real krejt jeni tripa tbari

Master D (reff X2)

Ka t'kthejsh kryt krej fakeraaa, fakeraaa
Industry Records real rapperaa rapperaa

Vet ON

mic check 1,2.. soulja boy youuuu
you dealin with the realest nigger..
im hott.. not youu..
this beat got me good..
I'll say what i should..
once again that renegade..
I've never been afraid..
girls show me love.. but dem boys just hate
nese don mu shti me mu, bitch thiri kejt
hajde tash ta shohim, kush cka bon mas miri
Im the real nigger, ti pom dokesh si RIRI
kom my crew prapa shpine, ti je "orgjinal" prej Kine
tash po don me dal, po kallzom bitch pse hinee..
this is just rime, but don't make me do no crime
Imma be scilente njejt si Frankenstein
un e boj fast, un e boj pa slow..
un e boj hot.. make you girl go low

Master D (reff X2)

Ka t'kthejsh kryt krej fakeraaa, fakeraaa
Industry Records real rapperaa rapperaa
Bessi
Featuring: Master D
Publikimi: 18/04/2015


Bessi - Rap Talk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rap Talk".
3. Video është e këngës "Rap Talk", por nuk këndohet nga Bessi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bessi:


Komente 0