A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bestrim Sadikaj (Besi)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Bestrim Sadikaj
BIOGRAFIA: Bestrim Sadikaj (Besi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 6 Nëntor 2017, Besi publikon videoklipin "Ndarja E Vellezerve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Artan Rexha

Shaip Sherifi

Berat Avdyli

Leon Sejdiu

Buqe Shira

Lindi Mehmeti

Bekim Ademaj

Alban Bala

Jeton Rrudhani

Shpend Kerleshi (Pena)


Tags: Bestrim Sadikaj, Besi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019