Më mbaj mend (për 1 muaj)

Betim Alihajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Betim Alihajdari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Skena e muzikës sonë po pasurohet thuajse çdo ditë e më shumë me projektet muzikore të artistëve të ndryshëm. Më datë 15 Shtator 2014, Betim Alihajdari publikon videoklipin "Asaj". Më datë 2 Nëntor 2016, Betim Alihajdari publikon videoklipin "Po E Mallkoj". Më datë 11 Janar 2017, Betim Alihajdari publikon videoklipin "Jo!". Muzika dhe teksti janë realizuar nga Fatmir Muja, gjersa për orkestrimin e kësaj kënge është kujdesur Rrahman Kryeziu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dashmir Saiti

Besim Nuredini

Arsim Avdyli

Yrfet Ramadani

Fitim Kelmendi

Ekrem Jashari (Eki)

Sami Krasniqi

Kosta

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Duchi

Tags: Betim Alihajdari, Betimi, Betim Aliajdari


Komente mbi këtë artist