A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Betim Alihajdari - Me Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/04/2012

2012-04-15T22:34:33

Me fal qe shum te kam dashuru
Me fal per ty qe kam lotu
Dhash gjithqka nga un
Ti kerkon me shum
Sa te kam dasht
kujt mos i thuj

Ref:
2x
Edhe sot te kam dasht
Edhe neser perseri
Do te jesh veq ti
E imja dashuri

Me fal qe shum te kam besu
Me fal qe krejt ti kam dhuru
Dhash gjithqka nga un
Ti kerkon me shum
Sa te kam dasht
Kujt mos i thuj

Ref:
Edhe sot te kam dasht
Edhe neser perseri
Do te jesh veq ti
E imja dashuri
Dashuri ...


Lyrics submited by  tekst333
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019