Betime Zylali
Betime Zylali

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Strugë Maqedoni E Veriut
  • Mosha:
  • 31 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Betime Zylali është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Beti Zylali është artistja e re që vjen nga qyteti i bukur i Strugës. Në vitin 2007, Betime Zylali merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Dhjetor 2010, Betime Zylali merr pjesë në Nota Fest 2010 me këngën "Portreti I Heshtur". Më datë 1 Gusht 2012, Arta Memedi & Betime Zylali publikojnë videoklipin "Fale Zotit". Muzika e këngës u punua nga Vullnet Ibraimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vullnet Ibraimi. Videoklipi u prodhua nga Power ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0