BeTru
BeTru

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: BeTru është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Janar 2018, Betru, MR.PM, PureV & Mottz publikojnë videoklipin "Loja Ndryshoj". Më datë 7 Korrik 2018, BeTru & Mr. PM publikojnë videoklipin "Jeta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0