A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bexhet Jagodini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Serbice, Kercove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 55 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Bexhet Jagodini është një këngëtar i njohur. Bexhet Jagodini ka kryer Fakulteti e shkencave Matematiko Natyrore-Dega Gjeografi ne universitetin e Prishtines. Tani punon si kengetar dhe gjithashtu profesor ne shkollen e mesme komunale "DRITA" ne Kercove. Ai eshte interpretues dhe kultivues i shume kengeve te popullarizuar burimore kercovare dhe gjithashtu eshte publicist i disa punimeve shkencore te botuara ne shume media te shkruara dhe elektronike. Eshte kengetari qe nje numer i konsiderua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Amaneti I Sulltanes (2013)

Mejrem


» Dërgo Një Këngë »

Vaj Zamani


Artistë Të Ngjashëm:

Hajrulla Emini

Alush Hamiti

Haxhi Dauti

Aziz Dervishi

Hidaver Osmani

Refet Asani

Agron Maqellara

Niman Mushkolaj

Fred Delaj

Leka


Tags: Bexhet Jagodini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019