Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Bexhet Jagodini - Lule Me Shamaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/02/2013

2013-02-12T09:34:44+00:00

Këngë e albumit:

"Mejrem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule Me Shamaj" kënduar nga Bexhet Jagodini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bexhet Jagodini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet