Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bexhet Jagodini - Fryni Era E Gostivarit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fryni Era E Gostivarit".
3. Video është e këngës "Fryni Era E Gostivarit", por nuk këndohet nga Bexhet Jagodini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bexhet Jagodini - Fryni Era E Gostivarit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Bexhet Jagodini

Këngë e albumit:

"Amaneti I Sulltanes"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00Froyni ere Gostivarit
haj veri veri
a cma bone qelibarin
e mejro mori

Qelibarin ton or gjale
oune e ruj ne xhi
do ta ruj si soyt e ballit
ore gjaloj ri

Froyni era e Gostivarit
haj per ne Kercove
a cma bone qelibarin
o moj vetull holle

Qelibarin ton or gjalo
oune e koum ujdis
sa here ce te shof ne onderr
e luj cat mjedis

Froyni era e Gostivarit
lunjin cata molla
do te morr or soynoj zi
le te plas xhyth Kercova

(Teksti eshte regjistruar ne dialektin kercovare
Teksti: Kercovare dhe Bexhet Jagodini)


Ky tekst u dërgua nga Bexhet Jagodini
Më Shumë Këngë Nga Bexhet Jagodini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet