TEKSTESHQIP

Bianca
Dashni Je
Lyrics
(Feat. Shpat Kasapi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni Je" kënduar nga Bianca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Qershor 2022, Bianca publikon videoklipin "Dashni Je", në bashkëpunim me Shpat Kasapin. Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Gramoz Kozeli, ndërsa orkestrimi u krye në bashkëpunim nga Gramoz Kozeli & Klajv Kajno.