Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gramoz Kozeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Gramoz Kozeli është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2005, Jeta Faqolli & Gramoz Kozeli marrin pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Harroje Emrin Tim". Më datë 17 Shtator 2013, Ledi Shengjergji publikon videoklipin "Dedikim", në bashkëpunim me Gramoz Kozeli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Xhelal Xheladini

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Burim Kastrati

Breaker G

B-King

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nusran Fera

Orhan Zeneli

Bekim Halili

Tags: Gramoz Kozeli, Ina Kozeli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet