Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bib Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7
Bib Kosova është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Destan Pagarusha

Skënder Fejzullahu

Lush Dumnica

Shpresim Krasniqi

Alush Malushaj

Islam Fejzullahi

Vllaznim Hasani

Dervish Kuqi

Xhemajl Qeta

Shani Balaj

Tags: Bib Kosova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet