Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Big Basta - Power
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Power".
3. Video është e këngës "Power", por nuk këndohet nga Big Basta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Big Basta - Power (Feat. Vesa Luma)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Radio And Club"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Power" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lumi B & Liki - Power

[Liki:]
Liki Liki Liki yaooo
Dritat ti fiki yaooo
Liki Liki Liki yaooo
Sa here vi kejt ikin yaooo

[Lumi:]
Lumi Lumi Lumi yaooo

Dritat ti shkuni yaooo
Kejt i shti perfuni yaooo
Shuni Shuni Shuni yaooo

[Liki:]
Hehe vec pak...
Liki jom
I fort si beton
Ma i gat se teton
Shum po xhelozon
O skeleton
Dostat i kom n'krah
E ti gjoksin e pules
O chicken killer
Pse je ka tutesh

Hyhy hyhy
Mother Mother Flower
I got a power
Hyhy hyhy
Mother Mother Flower
I got a power

[Liki:]
Liki Liki Liki yaooo
Dritat ti fiki yaooo
Liki Liki Liki yaooo
Sa here vi kejt ikin yaooo

[Lumi:]
Lumi Lumi Lumi yaooo

Dritat ti shkuni yaooo
Kejt i shti perfuni yaooo
Shuni Shuni Shuni yaooo

[Lumi:]
Lypin tekste verersi
Hajt se ti bi
Pi shpis ni shishe hennessey
Hajt se e pi
Kqyre kush po vjen
Kuku nana jem Kuku nana jem
Ki bo djal supermen
E mjelim hiphop-in si lopen

[Liki:]
Hyhy
Ma kan inatin let kopin
I'm like Gochila
E dridhi token
Ju kalli lojen
Jau hupi topin
E ki kerrin me Leasing
Ski lek per parking
Kot deal shit
Kqyre qysh e kallim
Vjen era benzin
Vete kon dush

[Liki:]
Hyhy
Mother Mother Flower
I got a power

[Lumi:]
Vete kon dush
Hyhy
Mother Mother Flower
I got a power
lets go

[Liki:]
Liki Liki Liki yaooo
Dritat ti fiki yaooo
Liki Liki Liki yaooo
Sa here vi kejt ikin yaooo

[Lumi:]
Lumi Lumi Lumi yaooo

Dritat ti shkuni yaooo
Kejt i shti perfuni yaooo
Shuni Shuni Shuni yaooo

Eliona - Power

Don’t need ya help yea
Not calling out now
I want disruption
Fuck ya civil war
Time is moving on
You want my guiding
I’m holding out Year
Freedom from hardship
The sun will rise when I am gone

Pre chorus
I know you want me, so show me your passion
But you are so hungry
for power it’s lonely
For power it’s lonely
Yes you are so hungry

But if you don’t notice
Ok let’s get it

Chorus
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it I’m free
I’m gone and I love it I don’t need nobody else
I’m gone and I love it yea yea
I’m gone and I love it

Call me your downfall
Been with you so long
I can’t seem to shake you
When it’s time to go just leave me alone
We need the space now
I need to focus
Something about you
Makes me want to go, yea I ride alone

Pre chorus
I know you want me, so show me your passion
But you are so hungry
for power it’s lonely
For power it’s lonely
Yes you are so hungry

But if you don’t notice

Chorus
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it

I’m gone and I love it I’m free
I’m gone and I love it I don’t need nobody else
I’m gone and I love it yea yea
I’m gone and I love it

Bridge
I’m gone
Uhhhhhh uhhhhh

Chorus
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it

I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
I’m gone and I love it
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë