A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vesa Luma

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  161
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Vesa Luma is a very famous singer and songwriter of Pop music. Falë zërit të ëmbël me një shtrirje të madhe dhe me ngjyrë të veçantë por edhe vullnetit të madh për të krijuar gjëra të bukura këngëtarja Vesa Luma arriti të pushtojë zemrat e muzikëdashësve të të gjitha gjeneratave të cilët e admirojnë pa masë. Me një natyrë të butë dhe fytyrë engjëllore, sa herë që paraqitet në skenë ajo krijon një atmosferë elektrizuese duke arritur ta ngrijë në këmbë të gjithë publikun. Tanimë jemi mësuar ta gjejmë gjithmonë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Big Basta

(Her husband)

Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Twitter

Account

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Pop Cult (2013)

Amanet (Ep) (2010)

Të Kam Dashur Shumë (2008)


» Add A Song »

Edhe Nje Fundvit
Jemi Dhe S'jemi
Eja
Sa Mall
Ti Zemra Ime
Amanet
T'kan Fol Keq Per Mu
Superstitious
Boom
Nuk Do Flejme

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Zanfina

Adelina Emini

Linda Halimi

Nora Istrefi

Argjentina Ramosaj

Kaltrina Selimi

Genta Ismajli

Adelina Berisha

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu


Tags: Vesa Luma

Vesa Luma in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019