Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Big Basta - Bota Leviz Shpejt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/02/2015

2015-02-26T20:53:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bota Leviz Shpejt" kënduar nga Big Basta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Basta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Basta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet