Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Bossidy - Yes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yes".
3. Video është e këngës "Yes", por nuk këndohet nga Big Bossidy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Bossidy - Yes  (Feat. 2Ton)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

Featuring

2Ton

16/12/2012

2012-12-16T17:16:39+00:00YES

KJO O MA FIRE SE QE KOM MENU
MKA EMOCIONU SHE USED YO BE MAH BABYE
HEREN TJETER NESE DAL ME TO QDO SEN KA ME BO
TO BRING BACK MAH BABYE

KJO O MA FIRE SE QE KOM MENU
MKA EMOCIONU SHE USED YO BE MAH BABYE
HEREN TJETER NESE DAL ME TO QDO SEN KA ME BO
TO BRING BACK MAH BABYE

KJO O MA FIRE SE QAJO QE KENA
PERMEN HEREN E KALUNE UN EDHE BOSSIDY
PER T'NJEJTIN SEHN KY SO REFREN MEN O
VITI 2000 E PERPJET OSHT TEM E NXET
SI VERA KUR T'DJEG LEHT SE KOM

SE KAM DIT QE KA EDHE MA TMIR
SIKUR TA KISHA DIT I KISHA BO FREEZE
ASNJO MOS ME ME LIVRIT 24 OR KY O
FJALIM KRYSOR 24 VJET PO MENOJN ME PAS QATO N'DOR

DUHNI ME PRIT ME RERN ATHU CILI PE MERR
E CILI PE LEN CI PO SHKON CILI PO VJEN
NJONI QOHET TJETRI BJEN ADRENALINA
RRITET NUK E DIN KERKUSH CILI E NXEN RENI PO SHKON

TU U RRIT AMA UNE NUK HI N'REN [ AS UNE]
KJO O MA FIRE SE QE KOM MENU
MKA EMOCIONU SHE USED YO BE MAH BABYE
HEREN TJETER NESE DAL ME TO QDO SEN KA ME BO
TO BRING BACK MAH BABYE

KJO O MA FIRE SE QE KOM MENU
MKA EMOCIONU SHE USED YO BE MAH BABYE
HEREN TJETER NESE DAL ME TO QDO SEN KA ME BO
TO BRING BACK MAH BABYE

KREJT PO PRESIN E PO VESIN PER QATO
KUSH O? AMO MU POM DOKET SHUM E NJEEEEEET
NUK KOM QEF ME DAL ME ME NJO QE KREJ E KAN EN SY
EDHE QE PO DOJN ME PAS KREJT PER KOM FOL MA
SHUM SE QE DUHET KENA THAN MA SHUM SE QE THUHET BABY

SE SA OSHT E VERTET MUNESH TI ATA MI VET
E KOM FJALEN PER TJERT MY BABY
TI JE MA FIRE YES TI JE AJO QE JA VLEN
MI BO SENET QE NUK BOHEN LEHT
NUK MUJ ME T'LAN T'QET PO DU ME T'PAS N'JET
NANANANANANA....

KJO O MA FIRE SE QE KOM MENU
MKA EMOCIONU SHE USED YO BE MAH BABYE
HEREN TJETER NESE DAL ME TO QDO SEN KA ME BO
TO BRING BACK MAH BABYE

KJO O MA FIRE SE QE KOM MENU
MKA EMOCIONU SHE USED YO BE MAH BABYE
HEREN TJETER NESE DAL ME TO QDO SEN KA ME BO
TO BRING BACK MAH BABYE

KJO O MA FIRE SE QE KOM MENU
MKA EMOCIONU SHE USED YO BE MAH BABYE
HEREN TJETER NESE DAL ME TO QDO SEN KA ME BO
TO BRING BACK MAH BABYE


Ky tekst u dërgua nga Armend Hajdari
Më Shumë Këngë Nga Big Bossidy:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet