Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Boys

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Big Boys është një grup artistësh. Në Maj 2008, Big Boys marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nese Mundesh", në bashkëpunim me Nida....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Dpk

Bloody Gangstaz Family

Okupatorat

P.E.Z

Te Tjeret

Merimanga

Lil G's

West

Tags: Big Boys, Bigboys


Komente mbi këtë artist