Big Cruz
Big Cruz

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Big Cruz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Korrik 2019, Big Cruz publikon videoklipin "Look Back". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 6 Shtator 2021, Kozak & Big Cruz publikojnë videoklipin "Banda"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0