Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Big Dangerous

Nuk ka akoma asnjë votë

Big Dangerous është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Baba Stuhi

Marin Jancu

Taboo

Double D

Rem-G Aka Abnotik

Mmg

2m

Frensis

Tags: Big Dangerous


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet