A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Big G - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2009

2009-07-21T20:51:53

Video Production:

Video Art


-me kan me mu girl a e din sa shum un ty te ndjej a e din se si ti nuk gjej

a e din se krejt qa po du sonte me kan me mu girl
ti se din sa shum un ty te du ti se din se ti je per mu ti se din se krejt qa po du sonte me kon ti me mu girl

a e din sa shum po me intereson a e din kur nuk flet sa me inpresjonon pse nuk flet ti me mu pse te pakten nuk ma thu se po du pak dashni a thu ku je ti nese e ban veq ni hap
e vjen afer meje ti e din beby se un vi afer teje se ti vjen veq per mu se e din qa po du a thu pse po te du a thu se ki lind per mu nese vjen veq edhe ni her o beby ti e din se per ty jom crezy
e ki edhe gjeje kush kari o ka don kjo po tingllon se edhe ti je kam adhuron nese don po filloj beby krjet nga e para e ti ket mir e din un prandaj ma nuk ndalna se po du em ardh me te marr me te pas un ty me te pas afer mi pas kta 2 sy

a e din se krejt qa po du sonte me kan me mu girl
ti se din sa shum un ty te du ti se din se ti je per mu ti se din se krejt qa po du sonte me kon ti me mu girl

a e din per ty krejt i kisha banese vje ti te un un me ty ka me kon nese ti shkon larg meje un ka me te urrejt nese vje ti afer meje un e kam ma let po pse ndihem i gjall ku ti flet me mu me thuaj niher qka ndjen per mua me thu du mos luj me mu hajde tash dridhe trupin
kce vet me mu beby ti e din se nuk mundem ma pa ty as nata as dita pa ty ma s kan arsy
krejt boten me shetit si ty s muj me gjet jam lodh me premtimt tua mos me thuaj prit si gjithmon si gjithher un ty te pres te dua te kem afer te ty edhe ni her ti vjen te un afrohesh ma ngatta ta preki ta puthi ty buzen e zjarrt

ref:
a e din se krejt qa po du sonte me kan me mu girl
ti se din sa shum un ty te du ti se din se ti je per mu ti se din se krejt qa po du sonte me kon ti me mu girl

me kan me mu girl , me kan me mu girl

ref:
a e din se krejt qa po du sonte me kan me mu girl
ti se din sa shum un ty te du ti se din se ti je per mu ti se din se krejt qa po du sonte me kon ti me mu girl

me kan me mu girl girl girl


Lyrics submited by  lauraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019