TEKSTESHQIP

Big G
Me Ty
Lyrics
(Feat. Yllka Deliu)

UNE JAM NE EFEKTIN TEND NUK E DI SE TI A ME DON NUK DE SE A DON TI ME MU MAY BABY B_A BAYB SONTE KCEN PIN PA PRITU SE UNE ME TY PO DU ME DAL SE UNE ME TY DU ME I BO ATO QKA DU HE UN JOM I MIR ME TY NUK DRYSHOJ PER MILON ARSY ME TY BON ME TY SHKON SKA SEN QE NEV NA DALON HJDE TASH KALLXOM MU QKA PO TE MUNGON A THU ATHU A THU JE EVETMJA TI PER MU SE PO DU ME DAL ME TY ZEMER TI KET E KUPTON SA HER QE FLET VEQ MA SHUM TE ADHUROJ RF BAY GIRL BABY GIR MOS SHKO MOS IK SE UN MENDJET E KAMTE TE TI BAB GIRL BABY GIRL MOSH SHKO MOS IK SE MENDJEN E KOM TEK TI YLLKA TI JE I MIRE ME MU DHE KJO PER MU MJAFTON TI JE MA I MIRI ZEMER NJE NE NI MILON TI NUK E DIN SE TI NUK DIN PER MU SE NDJENJAT E MIJA NE TY JON FIKSU

DËRGOI: